Biuletyn jest wydawany tylko w formie elektronicznej.
Na niniejszej stronie dostępne są wyłącznie jego zdekodowane fragmenty.
Całość opracowana jest w formacie PDF, który ułatwia
pobieranie zamieszczonych w nim tekstów.

Przegląd prasy

Komunikaty, ogłoszenia

 1. Subskrybenci po zarejestrowaniu otrzymują na podany przez siebie adres e-mail formularz umożliwiający wniesienie za zamówione egzemplarze biuletynu. Po wniesieniu opłaty automatycznie uzyskują dostęp do zamówionych egzemplarzy biuletynu w miarę ich publikacji. Ponadto subskrybentom przysługuje wówczas członkostwo w Forum Ekonomicznym, stanowiącym sieć wymiany informacji i opinii.
   
 2. Każdy z członków sieci może wprowadzać do sieci elementy polemiczne, komentarze i uzupełnienia publikowanych tekstów (zakodowanych i zdekodowanych) oraz zgłaszać postulaty dotyczące przyszłych numerów biuletynu. Zapewnia to interakcyjne korzystanie z naszych stron internetowych.
   
 3. Sieć ma charakter nie tylko merytoryczny, ale także organizacyjny. Każdy z członków sieci może inicjować konkretny projekt organizacyjny, a po dyskusji uzyskać wsparcie dla jego realizacji od pozostałych członków Forum. W tym celu musi poza samym projektem przedstawić także:
   
  • zewnętrznych (nie należących do sieci) uczestników projektu,
  • korzyści społeczno-ekonomiczne. Wówczas uzyskuje specjalne wsparcie portalu (z uwzględnieniem poufności i wymogów realizacyjnych). 
    
 4. Sieć ma charakter opiniotwórczy. Dotyczy to w szczególności współczesnej wiedzy społeczno- ekonomicznej, polityki ekonomicznej instytucji międzynarodowych, regionalnych i krajowych, a także regulacji prawnych życia gospodarczego. Opinie będą ogłaszane w dziale Komunikaty i ogłoszenia publiczne.
   
 5. Za działalność forum odpowiada koordynator powoływany przez redakcję EEM. Koordynator zajmuje się trzema sprawami związanymi z ochroną interesów sieci: uzgadnianiem udziału w projektach inicjowanych przez uczestników, a także zapewnieniem obecności sieci w informacjach promocyjnych oraz zarządzaniem jej dokumentacją.
   
 6. EEM nie odpowiada za treści umieszczane przez uczestników na Forum Ekonomicznym.
   
 7. Wszystkie treści publikowane na łamach serwisu monitor-ekonomiczny.pl stanowią własność serwisu i podlegają ochronie praw autorskich niezależnie od tego, czy są oznaczone symbolem ©. Ich kopiowanie i rozpowszechnianie w części lub w całości możliwe jest wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody serwisu.
   
 8. Wszystkie treści zawarte w serwisie mają wyłącznie charakter informacyjny i edukacyjny.

Logowanie