Biuletyn jest wydawany tylko w formie elektronicznej.
Na niniejszej stronie dostępne są wyłącznie jego zdekodowane fragmenty.
Całość opracowana jest w formacie PDF, który ułatwia
pobieranie zamieszczonych w nim tekstów.

Przegląd prasy

Komunikaty, ogłoszenia

Biuletyn EEM nr 1/2015 (38)

 • 2015-03-24
  Zapowiadana w poprzednim numerze EEM książka prof. dr hab. Artura Śliwińskiego pod tytułem „Ekonomia sieci. Jak globalne sieci opętały świat” została wydana nakładem IOTA UNUM i niebawem będzie dostępna w niektórych polskich księgarniach.
 • 2015-03-24
  Czy sztafeta pokoleń Polaków została ostatecznie zerwana, a jej miejsce na zawsze zajęły wyścigi szczurów? Pytanie staje się coraz bardziej niepokojące.
 • 2015-03-24
  Pomimo światowego kryzysu, a także rażącej kompromitacji ekonomii neoliberalnej, widać powszechną bezsilność wobec biegu wydarzeń światowych i uporczywe trzymanie się utartych, szkodliwych, a nawet zabójczych stereotypów. Jest to efektem złożonego splotu okoliczności, wśród których jedna z nich zasługuje na szczególną uwagę.
 • 2015-03-24
  O co i jak jest prowadzona nowa wojna światowa ? Lesław Michnowski w możliwie najbardziej przystępnej formie prezentacji multimedialnej omawia główne przyczyny rozpoczętej III. Wojny Światowej.
 • 2015-03-24
  Ilu obywateli Polski wie, że protestujący pod URM w Al. Ujazdowskich rolnicy walczą przede wszystkim o naprawę Rzeczpospolitej?
 • 2015-03-24
  Najlepiej widoczną cechą rządów w Polsce jest odmowa dialogu ze środowiskami społeczno-zawodowymi i politycznymi, których prawa i interesy są bezpardonowo łamane i jednocześnie ukrywanie beneficjentów polityki rządu.

Logowanie