Biuletyn jest wydawany tylko w formie elektronicznej.
Na niniejszej stronie dostępne są wyłącznie jego zdekodowane fragmenty.
Całość opracowana jest w formacie PDF, który ułatwia
pobieranie zamieszczonych w nim tekstów.

Przegląd prasy

Komunikaty, ogłoszenia

Forum ekonomiczne ma formę sieci dostępnej po zalogowaniu dla prenumeratorów oraz dla zarejestrowanych organizacji lub osób wspierających. Uczestnicy otrzymują Regulamin.

Niniejsze forum umożliwia:

  • uczestnictwo w sieci, służącej jako forum dyskusji oraz aktywnego działania na rzecz rozwoju ekonomicznego świata i krajów Europy, dobrego państwa oraz analizy i przezwyciężania problemów globalnych. Inicjatywy lub projekty zgłaszane w ramach Forum są oceniane i wspierane przez pozostałych uczestników, dzięki czemu możliwa staje się lepsza współpraca nad ich realizacją.
  • druk przesyłanych do nas publikacji i materiałów (tylko w formie elektronicznej) na nasz adres: redakcja@monitor-ekonomiczny.pl. Wszystkie nadsyłane opracowania powinny być podpisane imiennie lub zawierać nazwę firmy lub instytucji. Ograniczony zakres możliwości publikacji nie pozwala na drukowanie wszystkich nadsyłanych opracowań. W celu zwiększenia przejrzystości teksty podlegają nieznacznym zmianom redakcyjnym.
EEM nie odpowiada za treści zamieszczone przez uczestników Forum.

Dla kogo biuletyn...?

Dla kogo jest ten biuletyn? Przecież adresaci z zakładki O nas czytają tylko prasę popularną i oglądają TVN...
2009-01-30 16:48:27
publ
Nieprawda. Mnie na przykład temat serwisu zainteresował, a czytam "prasę popularną".
2009-01-30 16:52:39 artek
Takie "narzędzie" jest dziś niezbędne! Firmy upadają, pracownicy są zwalniani, i to po cichu, jest coraz gorzej... A podobno jeszcze nie osiągnęliśmy dna.
Opinia eksperta w takiej sytuacji jest niezbędna.
2009-03-02 10:11:46 linkid

Logowanie